החזרות החלפות

החלפות, החזרות וביטולי רכישות

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת שניתן יהיה לראות את הפריט המוצע למכירה על כל פרטיו, בין אם בעזרת צילומים, בין אם בהצגת הפריט בצבעים המקוריים בהם הוא נמכר, בין אם בעיון מעמיק בפריט בעזרת הגדלת התמונה (סולייה, מרקם הבד, תפרים מיוחדים, וכד').

כל זאת בתקווה שמקסום הפרטים הקטנים והחשובים – יעזרו  לך לעשות את הבחירה הנכונה והמתאימה לך ביותר. אך גם אם ברצונך להחליף את המידה, או להחליף את הדגם שקנית – ניתן לעשות זאת ללא כל בעיה. 

** הוראות "החלפות, החזרות וביטולי רכישות" לעיל הנן בנוסף להוראות המופיעות בתקנון האתר.

החלפת פריט

החלפת פריט תתאפשר עד 14 יום בלבד מיום קבלת המשלוח, בצירוף חשבונית רכישה ובלבד שהפריט באריזתו המקורית, לא נעשה בו כל שימוש, הפתקית של החברה עם המק"ט והמחיר מוצמדת אליו, לא נגרם לו כל נזק ו/או פגם ואין בו ריחות גוף ו/או בושם. כל מוצר מוחזר ייבדק על ידי גורם מטעם מימה אופנה בע"מ, פריט שיימצא שהוא לא הוחזר כחדש, תהאמימה אופנה בע"מ רשאית להחליט על אי קבלת המוצר חזרה.

החלפת מידה וצבע - תתבצע במייל mymatelaviv@gmail.com עם ציון הסיבה להחלפה ולאיזה מידה/צבע להחליף. יש לדאוג להחזרת הפריט בדואר רשום בלבד: ל- חברת מימה אופנה בע"מ רח' דיזינגוף 284, תל אביב 

  1. החלפת פריט לפריט אחר – תתבצע בחנויות הרשת בלבד באם מדובר בהחלפה לקולקציה חדשה , ודרך משרדי החברה במידה ומדובר בהחלפה של פריט מהאאוטלט.
  2. ** הוראות "החלפת פריט" לעיל הנן בנוסף להוראות המופיעות בתקנון האתר.

ביטול הזמנה

הזמנה ניתן לבטל  מרגע ביצוע ההזמנה (ביטול במקום) ועד 48 שעות מרגע קבלת המשלוח. ביטול ההזמנה יתבצע דרך המייל mymatelaviv@gmail.com, עם ציון הסיבה לביטול. ביטול ההזמנה ע"י הלקוח כפוף לכך שהלקוח יחזיר את הרכישה בדואר רשום בלבד: ל-חברת מימה אופנה בע"מ רח. דיזינגוף 284 תל אביב, כשלא נעשה בו כל שימוש, כלשהו, כאשר הפתקית של החברה עם המק"ט והמחיר מוצמדת אליו, וכשהוא ללא נזק, ו/או פגם ו/או ריחות גוף ו/או בושם ובעטיפתו המקורית. כל מוצר מוחזר ייבדק על ידי גורם מטעם מימה אופנה בע"מ ,פריט שיימצא שהוא לא הוחזר כחדש, תהא מימה אופנה בע"מ רשאית להחליט על אי קבלת המוצר חזרה. במבצעי סוף עונה אין החזרות.

הזיכוי יבוצע תמיד באותם תנאים בהם העסקה חויבה פחות 5% דמי ביטול על פי חוק ולאמצעי התשלום ממנו בוצעה העסקה החברה תהיה רשאית לנכות דמי משלוח והכל בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 (להלן: ה"חוק להגנת הצרכן") והתקנות בעינינו.

אין החזר כספי על פריטים מהאאוטלט רק החלפה.

פריט פגום

אנו מפעילים בקרת איכות על מוצרינו, ומשתדלים שיגיעו ללקוחותינו ללא פגם. יחד עם זאת – אנחנו ממליצים לבדוק את ההזמנה מיד עם קבלתה. אם קיבלת בטעות פריט פגום – יש להודיענו על כך מיד עם קבלת המישלוח במייל לשירות לקוחות mymatelaviv@gmail.com

במידה ולא תרצה/י להחליף את הפריט נחזיר לך תוך 14 ימי עסקים את הסכום עבור הפריט (באותה צורת תשלום בה שילמת, ובאותם התנאים). לתשומת לבך:  הפריט הפגום יוחזר כשלא נעשה בו כל שימוש, כלשהו, כאשר הפתקית של החברה עם המק"ט והמחיר מוצמדת אליו, וכשהוא ללא נזק, ו/או פגם ו/או ריחות גוף ו/או בושם ובעטיפתו המקורית.

** הוראות "פריט פגום" לעיל הנן בנוסף להוראות המופיעות בתקנון האתר.